WhatsApp
Yükleniyor...

Izmir web tasarım

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Izmir web tasarım
11 Mart 2023, 02:03 0 Yorum 66 Okuma

İZMİR  web tasarım ve yazılım firması olarak, 11 yıldan beri Selçuk bölgesine mobil uyumlu Selçuk kurumsal firma web tasarım hizmeti vermekteyiz. Diğer birçok websitesi dijitalleşme alanında var olan web sitelerinden Selçuk şirket web tasarımı, blog tasarımı, e ticaret vs) farklı olarak kurumsal web siteleri tasarım, içerik ve verdiği mesaj açısından farklılıklar göstermektedir. Bir e ticaret sitesinde olması gereken, müşteriyi tetikleyici unsurlar kurumsal firmaların web sitelerinde olmadığı gibi yine bir marka için oluşturulan web sitesinde ön plana çıkartılmak istenen ürünün kurumsal web sitelerindeki kullanımı aynı şekilde yer almaz. Esasen Selçuk kurumsal web sitesini geniş bir yelpazede ele almak gerekir. Selçuk Kurumsal web sitesi dendiğinde akla yalnızca bir şirket ya da kurum gelmemeli aynı zamanda belli bir duruşu ve çizgisi olan okul, devlet ve kamu kurumu gibi birçok alandaki web sitelerini de bu kategoriye koymak gerekir.

kurtu web bilişimi

İzmir Selçuk kurtu web bililimi yazılım ve web tasarım firması olarak firmalarınıza özel kurumsal, mobil uyumlu web tasarımlar üretiyoruz. Google işletme kaydınızı oluşturuyor ve sitenize canlı whatsapp destek butonuarama butonu ekliyoruz. Ayrıca sektörünüze özel belirlediğimiz 6 anahtar kelime ile ilgili google seo arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Neden Web Sitesine İhtiyacım Var?

web bilişimi Dijitalleşen Dünya, izmir,de bulunan firmaların satış, pazarlama alanında ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırması gerekliliğini kılıyor. Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği bir çok konferanslarda Dijitalleşen Firmalar ana konusuna yer veriyor.Lokal satış yerine global çözümler üretme ihtiyacı duyan bir çok firmanın ilk olarak kimliklerini tanıttığı bir web sitesine ihtiyacı vardır.Firmaların Web sitelerini oluştururken kullanımı basit, potansiyel müşterilerin rahatlıkla anlayabildiği sade bir arayüze ihtiyaçları vardır.

İzmir  ve çevresine web tasarım hizmeti veren Kurtu Web Bilişimi ekibi olarak izmir şehrinde bulunan firmanıza yapıcı, içerik odaklı, estetik, web tasarımları üreterek tüm Türkiye’de firmanızın markalaşma sürecine destek veren gelişime ve fikirlere açık bir ekibiz

 

İzmir Kurumsal Web Tasarım, fonksiyon, içerik ve yazılım

Web sitesine giren kullanıcıyı çok kısa bir sürede erişmek istediği bilgiye rahatça ulaştırabilecek bir navigasyona sahip web tasarımı karşılamalıdır.

Web sitesi ana sayfa tasarımında nasıl bir duruş sergiliyorsa tüm diğer alt sayfalarda da bu duruşunu tutarlı bir şekilde korumalı ve kullanıcıların kafasını karıştırmamalıdır. Bu sayede ziyaretçi ana sayfada gördüğü bir linke diğer sayfalarda da rahatlıkla ulaşabilir ve işini kolaylaştırır.

Bu yalnızca navigasyonla değil o firmanın kurumsal tüm öğelerinde olduğu gibi web sitesinde de olmalı ve rengi, stili ve dokusuyla kullanıcıyı yormayan bir tarzda düzenlenmelidir. Ulaştığı sayfada ise menü isminin yer aldığı içerikle kullanıcı doğru yönlendirilmeli ve tatmin edici bir içerikle ziyaretçiye istediği bilgiye ulaşması sağlanmalıdır. Tabi en önemlisi de bu şartların hepsi yerli yerinde olsa bile hızlı çalışmayan ve sorun çıkartan bir site yazılım açısından sınıfta kalması diğer tüm unsurları gölgede bırakabilir.

Profesyonel İzmir Web Tasarım Fiyatları

Özgün Profesyonel izmir web tasarımlar oluşturuken müşteri odaklı bir tasarım oluşturmalısınız.

Eğer sektörünüz müşteriniz ile sürekli iletişim halindeyse izmir kurumsal web tasarım paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal web paketleri Anasayfa, Hakkında, Hizmetler, Referanslar, İletişim modülü ile donatılmış profesyonel mobil uyumlu responsive alt yapılı, hızlı iletişim ve whatsapp canlı destek butonlarını barındırır.

Ortalama Kurumsal bir web paketinin fiyat aralığı, 1600 - 7000 TL arasında olacaktır.

İzmir Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Şehrin Yapısı:

Kentteki web site talepleri yani aslında İstanbul,Ankara ve İzmir’deki potansiyelin ne olduğu ile ilgilidir. Potansiyelin yüksek ya da düşük olması fiyatı etkileyecektir. İstanbul’un yoğun nüfusu; Ankara’nın bürokratik bir kent oluşu ya da İzmir’in turizm ile iç içe olması web siteye olan ihtiyaçları arttırır. Bu artış Selçuk web site fiyatlarını da etkilemektedir

Müşteri Talepleri:

Müşteri talepleri doğrultusunda nasıl bir web site yapılacağı da belirlenebilir. Bu noktada tamamen özgün niteliklere sahip bir web site tasarımı da gerçekleştirilebilir. Diğer yandan hazır taslaklarla web site tasarımı da yapılabilir. Web sitenin özgün mü yoksa hazır taslakla mı oluşturulacağına müşteri karar verebilir. Ancak bu karar fiyatı direkt etkiler.

Rekabetin Etkisi:

Kentin aynı merkezlerinde toplanan ve aynı mesleği icra eden firmalar arasında sürekli ve aktif bir rekabet vardır. Bu rekabetin varlığı fiyatı da etkileyebilmektedir. Rekabet arttıkça fiyat düşecek; rekabet azaldıkça ise fiyatlar daha yüksek seyredecektir. Bu açıdan bakıldığında İstanbul’da yüksek rekabet ortamı fiyatları da büyük ölçüde etkilemiştir.İzmir ve Ankara gibi kentlerde de rekabet etkili olabilmektedir.

izmir web tasarım

izmir web bilişim

izmir web tasarımcısı

izmir hazır web sitesi

kurtu web bilişimi

izmir selçuk web bilişimi

izmir selçuk web tasarımı

izmir selçuk web tasarımcısı

izmir web tasarımcısı

kuşadası web tasarımcısı

Okuyucu Yorumları

0 Yorum